Rezervace

Format: 14/02/2018
Format: 14/02/2018

Chateau Herálec mezi 15 nejlepšími zámeckými hotely světa

http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/2_predni_pohled_na_zamek.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateauheralec_21_0.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateauheralec_16.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateau_heralec-1_0.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateauheralec_116.jpg

Zámek Chateau Herálec *****, Boutique Hotel & Spa by L‘OCCITANE se jako jediný z České Republiky dostal mezi patnáct nejlepších zámeckých hotelů světa! Americký zpravodajský server CNN Travel sestavil žebříček noblesních hotelů z celého světa a my jsme v něm nechyběli.

Že je luxusní pětihvězdičkový hotel Chateau Herálec jedním z nejkrásnějších romantických zámků u nás i ve světě potvrdil americký zpravodajský server CNN Travel. Zařadil nás do žebříčku 15 nejlepších zámeckých hotelů světa. Nedávno nás také největší cestovatelský web TripAdvisor zařadil na základě zkušeností a osobních dojmů cestovatelů z celého světa do žebříčku deseti nejlepších světových zámeckých hotelů, kde jsme se probojovali na 8. místo.

To že jsme získali nové prestižní ocenění a jsme ve společnosti světových klenotů s excelentním servisem a přístupem ke svým hostům jako je Ashford Castle z Irska, francouzký Hôtel de la Cité, Castello di Monterone a Castello di Pavone z Itálie, a další, je pro nás velkým uznáním a obrovským závazkem do budoucna. Zároveň je pro nás velká pocta, že i naše česká země je tak ve světě bezesporu vnímána jako místo, které má své osobité kouzlo a skrývá v sobě spoustu nádherných míst.

Vždy jsme se snažili plnit nejvyšší očekávání našich hostů a klást velký důraz na maličkosti a detaily, které nás právě dělají výjimečnými. Proto jsme získaným oceněním nesmírně poctěni a i nadále budeme pečovat o naše hosty co nejlépe.

Děkujeme všem našim hostům za jejich přízeň a podporu!