Rezervace

Format: 14/02/2018
Format: 14/02/2018

Luxusní zážitky

http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/img00029.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/img00050.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/img00085.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/vysocina10.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/img00034.jpg

Říká se, že vzpomínky a zážitky Vám nikdo nemůže vzít. Nerozbijí a nezničí se, nemůžete je ani nikomu předat a potom toho litovat. Zážitky a vzpomínky jsou něco, co Vám zůstane navždy a pokud Vám Vaše kamarádka paměť bude sloužit, budou s Vámi i Vaše vzpomínky. A pro luxusní zážitky to platí dvojnásobně. My tomu věříme, a proto jsme pro Vás připravili fantastickou nabídku výletů do okolí a typy, jak příjemně strávit čas v našem regiónu, abyste během Vaší dovolené prožili dokonalé uvolnění a únik ze všedního života.

My v romantickém hotelu Chateau Herálec děláme vše proto, aby pro Vás pobyt na našem zámku byl dokonalým zážitkem a vzpomínka na něj Vám zůstala vrytá hluboko v paměti. Ten se začíná vytvářet už při Vašem příjezdu, když poprvé spatříte vskutku impozantní siluetu romantického zámku s červenými věžičkami, které hrdě ční do krajiny víc než čtyři století. Když pak projedete vstupními branami zámeckého hotelu a přes nádherná dobová vstupní vrata vstoupíte do vstupní Erbovní haly, ohromeni krásou a velkorysostí prostoru začínáte prožívat zážitek, který jsme pro Vás připravili. K tomu patří nevšední podívaná na netradiční interiérové pojetí zámeckých prostor, pokojů a apartmánů, kulinářský zážitek z lahůdek naší zámecké kuchyně a pochopitelně relax v zámeckém wellness & spa by L´OCCITANE a v krásném anglickém parku. Na každém kroku budete objevovat nové a nové detaily vytříbené starostlivosti o hosta, které budou jako střípky mozaiky dotvářet Váš dokonalý zážitek. Naší ambicí je, abyste se cítili na zámku Chateau Herálec skvěle, tak že možná ani nebudete chtít opustit zámecké prostory. Byla by však škoda, kdybyste si nevychutnali i to, co Vám nabízí okolí našeho zámku. Inspirativní tipy na trávení volného času jsme pro Vás proto shrnuli do Knihy Zážitků, kterou naleznete na Vašem pokoji. 

A nezapomeňte, dokonalý zážitek z pobytu ve výjimečném hotelu Chateau Herálec, Vaší první návštěvou jenom začíná... Věříme, že se k nám spokojeni budete opakovaně vracet, abyste objevili nové střípky mozaiky dokonalého zážitku, který pro Vás starostlivě vytváříme...