Rezervace

Format: 14/02/2018
Format: 14/02/2018

PARTNEŘI

BUTTERFILED & ROBINSON

Butterfiled & Robinson

 

 

 

 

CZECH JEWISH EXPERIENCE

Czech jewish ExperienceCzech Jewish Experience je zážitková agentura na Vysočině, která funguje od roku 2015. Zaměřuje se na místní nevšední historické zážitky spojené s židovskými tradicemi, zvyky a kulturou v Třebíči- město, v jehož centru se rozkládá jediná z nejzachovalejší židovských památek v Evropě zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Pod vedením paní Lindy Navrátilové a jejích dlouholetých zkušeností, tak návštěvníci mají možnost poznat zajímavou historii židovské čtvrti a získat vysokou kvalitu nabízených zážitků s nejvyšším individuálním přístupem. Jsme hrdí na naši spolupráci, jelikož i my touto cestou můžeme našim hostům představit a přiblížit kouzlo dávné historie a objevit poklady z období židovského ghetta v jednom z nejzajímavějších měst na Vysočině.

 

VIP PREMIUM RB CLUB

VIP PREMIUM RB CLUB

 

OBLASTNÍ GALERIE VYSOČINA

www.ogv.cz

Oblastní Galerie Vysočina je váženým partnerem Chateau Herálec. Originály obrazů starých mistrů, které s laskavým dovolením Oblastní Galerie Vysočina zdobí zdi našeho zámku a jejichž repliky naleznete v hotelových pokojích a apartmánech zpracované ve výjimečném interiérovém konceptu pochází právě z této galerie.

Zajímavé sbírky starého i moderního umění, inspirativní výstavy, komentované prohlídky výstav, kurzy či přednášky díky svěžímu a pokrokovému smýšlení vedení galerie staví tuto instituci do pozice významného uměleckého konkurenta popředních Pražských galerií. Pokud v čase své návštěvy na Chateau Herálec dostanete chuť na umění, Oblastní Galerie Vysočina Vám kdykoliv v roku má co nabídnout.

 

HUŤ ANNA

Huť Anna je výrobcem a dodavatelem značkové kolekce dizajnového skla, které je součástí dárkové kolekce Chateau Heralec Gift Collection.

Jedná se o ručně vyráběné originály, které hrdě nesou označení DESIGNED & HAND MADE ORIGINAL. Vznikají dle originálních návrhů uměleckého skláře a dizajnera Antona Štrbáňě známeho svými pracemi zejména v zahraničí. Každý exemplář z produkce Huťe Anna je jedinečným rukodělným výrobkem foukaným do speciálních dřevěných forem.

Sklářskou Huť Anna založil  v roce 1994 v malebné obci Bělá u Ledče nad Sázavou spolu s Janou Třískouvou, rovněž dizajnérkou skla. Huť pojmenoval podle své staré mámy, která v něm zažnula plamínky zájmu o sklářské řemeslo. Původem Slovák, který kdysi začínal v slovenském Poltári, dnes  patří ke výjimečným umělcům reprezentujícím silnou a úspěšnou tradici českého sklářství.

Antonov cit pro krásu a obrovskou lásku ke sklu pocítíte na každém uměleckém kousku, který vychází z jeho dílny. Invence Antona Štrbáňě je nekonečná, pod jeho rukama sklo doslova ožívá.  Známe jsou mu všechny sklářské výrobní techniky včetně vzácné vitrážové techniky, kterou v dnešních časech ovládá již málokdo. Díky jeho tvorbě se vracíte do časů úchvatné renesance, tradiční historické tvary máte možnost zažít v novodobém provedení.

 

PENATI GOLF RESORT ŠAJDÍKOVE HUMENCE

www.penatigolfresort.sk

36-jamkový „must play“ golfový rezort je skutečnou výzvou pro každého vyznavače golfu. První 18-jamkové hřiště Nicklaus Design Legend Course s výjimečnou rozlohou a bohatstvím krás přírodních scenerií slovenského „Záhoria“ nese rukopis světové dizajneřské špičky NICKLAUS DESIGN, kterou založil legendárný golfista Jack Nicklaus. Druhé 18-jamkové hřiště Heritage Course Heritage Course tvaroval britský architekt Jonathan Davison v tandeme s Mickom McShaneom (svetově uznávaným shaperom, lead shaperom hřišť jako je Kingsbarnes a The Castle Course v kolébke golfu St.Andrews, nebo hřišť Dunedonald ve Skotsku a The K Club v Irsku). Hřiště Heritage Course je více naturální, vzdáva poctu tradičnímu ostrovnímu dizajnu golfových hřišť z tzv. "zlaté éry golfové architektury". Penati Golf Resort je zařazen mezi The Leading Golf Courses of Europe a TOP 100 Golf Courses of Continental Europe a také je držitelem ocenení EUROPEAN ENVIRO OSCAR 2012. Hřiště Nicklaus Design Legend Course se hrdí titulem "nejlepší hřiště na Slovensku za rok 2012" a hřiště Heritage Course získalo tentýž titul pro rok 2013.