Rezervace

Format: 22/01/2018
Format: 22/01/2018

Super kouzelná noc na zámku Chateau Herálec

/14.1. - 1.3.2018/

Pro všechny zamilované, kteří si chtějí užít romantickou noc během ZIMNÍCH všedních dnů (nedělní - čtvrteční noc) v luxusním zámeckém boutique hotelu Chateau Herálec, jsme připravili tento speciální pobytový balíček „Super kouzelná noc na zámku“.

Dopřejte si i v týdnu příjemné chvíle oddechu, lenošení, dobrého jídla a hezkých zážitků na zámku Chateau Herálec. Překvapte svého partnera nebo partnerku nezapomenutelnými okamžiky při společné romantické procházce anglickým parkem, kde můžete poslouchat šumění v korunách staletých stromů, či se projet v zámeckém kabrioletu a poznat tak krásy kraje Vysočina. Objevte kouzlo našeho zámeckého Wellness & Spa by L’OCCITANE, kde v soukromí starobylé věže při svíčkách na Vás bude čekat vířivka s lahví lahovného Prosecca a pod elegantními klenbami v naší restauraci „Honoria“ si můžete vychutnat vybrané lahůdky z naší zámecké kuchyně.

Pro Váš ničím nerušený spánek jsme připravili speciální pillow menu a matrace z líné pěny, na kterých se spí jako na obláčku. Ráno po probuzení si budete moci vychutnat snídani z převážně lokálních produktů v pohodlí Vašeho pokoje či v zámecké restauraci. 

BALÍČEK "SUPER KOUZELNÁ NOC" OBSAHUJE:

1 NOC SE SNÍDANÍ VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI NEBO SUITE DLE VAŠEHO VÝBĚRU s cenovým bonusem 25% (platí pouze při ubytování od nedělní do čtvrteční noci).

WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou.

SNÍDANĚ z převážně lokálních produktůkterou si budete moci vychutnat v pohodlí Vašeho pokoje či v zámecké restauraci.

NEOMEZENÝ VSTUP do našeho Wellness & Spa by L'Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).

VÍŘIVKA ve věžičce na 45 minut jen pro Vás s LÁHVÍ PROSECCA při svíčkách.

PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU MERCEDES BENZ E-CLASS (duben- říjen) pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné 9 Kč/km. K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci. ZAPŮJČENÍ sportovních potřeb (nordic walking hůlky, zámecká crossová kola).

UNIKÁTNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (víme, jak důležitý je dobrý spánek, a pro Váš dokonalý odpočinek jsme pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabídne dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Mísa ovoce na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L'OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 1 NOC (s cenovým bonusem 25% ):

Apartmá / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 3 600 Kč 4 350 Kč  
LUXURY DOUBLE ROOM 4 350 Kč 5 200 Kč  
GRANDE LUXURY SUITE 5 200 Kč 6 700 Kč  
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 5 200 Kč 6 700 Kč 8 200 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 12 000 Kč 13 150 Kč