Rezervace

Format: 14/02/2018
Format: 14/02/2018

Únik z města

http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/dsc_0033_0.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/dsc_0111.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/20150713_152509.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/dscn3170.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/uroda_brambor.jpg

Přijďte si aktivně odpočinout od dnešní uspěchané doby a zažít příjemné chvíle v krásné přírodě. Připravili jsme pro Vás nevšední balíček „Únik z města“, kde budete mít možnost se s námi zapojit do běžných prací na zámku a poznat venkovský způsob života.

Pokud se nebojíte práce, stačí si jen nazout naše krásné zámecké holínky a hurá do práce! Můžete s námi vyrazit na naše pole pod sýpkou a okopávat či sbírat brambory, sklízet s naším zahradníkem úrodu v zámecké zahradě Le Potager, zalévat a starat se o záhonky či shrabávat listí pod korunami staletých stromů. A určitě zjistíte, že jste si nejen skvěle protáhli tělo, ale i provětrali hlavu. Za dobře odvedenou práci si každý z Vás samozřejmě zaslouží velkou odměnu- čeká na Vás šálek lahodného sypaného čaje či kávy a k tomu skvělý zámecký koláč od naší pekařky. Poté se můžete nechat unášet na vlnách naprostého relaxu v našem zámeckém Wellness & Spa by L´Occitane, kde na Vás čeká saunový svět, bazén pod historickými klenbami, vířivka ve starobylé věži, silencarium pod arkádami oranžerie s výhledem do zámeckého parku nebo se můžete nechat hýčkat pod rukama našich masérů. A na závěr pro Vás připravíme balíček domácích zámeckých produktů jako poděkování za Váš cenný pracovní příspěvek :-).

BALÍČEK "ÚNIK Z MĚSTA" OBSAHUJE:

UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI + SPECIÁLNÍ 50% CENOVÝ BONUS NA 3. NOC!

WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.

ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů.

ŠÁLEK lahodného ČAJE či KÁVY a skvělý ZÁMECKÝ KOLÁČ v restauraci Honoria nebo na zámeckém nádvoří.

BALÍČEK DOMÁCÍCH ZÁMECKÝCH produktů jako poděkování za skvělou práci.

NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L'Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, posilovna, silencárium).

VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás.

ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL (naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy jarní Vysočinské přírody plnými doušky).

PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (duben- říjen), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (9,-Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.

SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU - víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Mísa ovoce na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L'OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 2 NOCI + speciální 50% cenový bonus na 3. noc*:

Apartmá / pokoj

1 osoba

2 osoby

3 osoby

STANDARD DOUBLE ROOM

  9 500 Kč + *2 375 Kč

11 700 Kč + *2 925 Kč

 

LUXURY DOUBLE ROOM

11 700 Kč + *2 925 Kč

13 900 Kč + *3 475 Kč

 

GRANDE LUXURY SUITE

13 900 Kč + *3 475 Kč

17 900 Kč + *4 475 Kč

 

GRANDE LUXURY SUITE FAM.

13 900 Kč + *3 475 Kč

17 900 Kč + *4 475 Kč

21 900 Kč + *5 475 Kč

KING’S & PRESIDENTIAL SUITE

29 900 Kč + *7 475 Kč

35 100 Kč + *8 775 Kč