Rezervace

Format: 14/02/2018
Format: 14/02/2018

Akce a eventy

http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateau27_0.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateauheralec48.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateauheralec49.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateauheralec50.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateauheralec51.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateauheralec52.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateauheralec55.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateauheralec54.jpg

Chystáte v nejbližší době konferenci nebo máte nový produkt, který byste rádi představili svým partnerům v netradičním prostředí, nebo je jen prostě zase čas, aby se Vaši zaměstnanci naučili něco nového? 
Rádi byste poděkovali obchodním partnerům za dosavadní spolupráci neformálním setkáním nebo např. vánočním večírkem? A co team building a outdoorové aktivity pro zaměstnance či obchodní partnery? Nebo chystáte oslavu narozenin, privátní sešlost, VIP událost, svatbu...? Chateau Herálec je ideální destinací pro všechny druhy luxusních eventů, privátních i firemních akcií.

Od léta 2011 otevíráme konferenční nabídku Boutique hotelu Chateau Herálec. Děkujeme za zájem o naše služby a doufáme, že právě my pomůžeme udělat Vaši akci výjimečnou. Nabízíme pohodlí a nejmodernější technologie, netradiční zámecké prostředí pro konference, stejně tak jako reprezentativní prostory pro společenské události. Organizaci konferencí, seminářů, školení a společenských událostí bychom Vám rádi co nejvíce usnadnili, proto se na nás s důvěrou obraťte a  starosti s organizací přenechte nám.

Pro Vaše společenské události rádi zajistíme i různé doplňkové služby a doprovodné programy – květiny, vystoupení umělců, hudební doprovod atd.
 
Akce s větším počtem účastníků rádi zajistíme i v nádherném prostředí zámeckého nádvoří s kompletním gastronomickým servisem a technickým zajištěním.

 

V případě konkrétní poptávky se prosím s důvěrou obracejte na našeho Event manažera Jakuba Kokošku:

Tel: +420 604 807 595

E-mail: jakub.kokoska@chateauheralec.com