Rezervace

Format: 14/02/2018
Format: 14/02/2018

Zámecká paní Alexandra Kasperová

http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/portret_saska_2.jpg

Majitel zámeckého hotelu, jako je Boutique Hotel & Club Resort Chateau Herálec, je pro některé hotelové hosty postavou obestřenou rouškou tajemství. I když majitelku Chateau Herálec Alexandru Kasperovou ze společnosti Malý zámeček možná neznáte osobně, je hlavou i srdcem projektu komplexní stavební a památkové obnovy zámku Herálec, jejíž historie začala už v roce 2004. Když dorazíte na Chateau Herálec a vyberete si jeden z jeho krásných pokojů, budete Alexandru Kasperovou cítit v mnoha úchvatných detailech. Její zanícení bylo možná motivované zodpovědností vůči šlechtickým předkům s nizozemskými a ruskými kořeny. Stála za všemi velkými rozhodnutími v rámci projektu rekonstrukce zámku, jako je ku příkladu ponechání a odhalení odkazů z historie, samotné dispoziční řešení, velkorysost a kouzlo interiérů, výběr uměleckých děl do všech pokojů... A hlavně budete cítit život, který vdechla romantickému hotelu, abyste se vždy cítili tak dobře, že se Vám nebude chtít odejít. Tak zažijte i Vy svůj sen na zámku Herálec.

Alexandra Kasperová vystudovala žurnalistiku a několik let působila v ČSTK jako domácí reportérka. V roce 1993 založila jednu z prvních public relations agentur na Slovensku, Media In, s.r.o.,  která dnes jako reprezentant světové sítě Cohn&Wolfe dále úspěšně působí na trhu marketingové komunikace. Pod jejím vedením získala agentura  dvakrát nejprestižnější ocenění v oblasti public relations: IPRA Golden World Award za ekologické kampaně pro společnost Slovnaft.

Stála i při zrodu úspěšného projektu Business & Family klubu Penati na Slovensku. Je šťastně vdaná již 26 let a spolu s manželem Janem Kasperem jsou si významnou oporou nejenom ve velkém rodinném kruhu, ale tvoří i silný pracovní tandem v rámci rodinného podnikání. Oba věří, že jejich vizi silné rodinné firmy založené na vzájemném respektu, pracovitosti a obrovského nasazení intelektu i srdce si osvojí i jejich 4 děti Valentína, Karolína, Jan a Alexandra. 

„Chateau Herálec je výzva, manažérská i kreativní.  Je spojením všech mých dlouholetých profesních dovedností. Navíc je koncentrovanou pozitivní zkušeností: k úspěchu projektu přispělo tolik šikovných, motivovaných a pracovitých lidí! Jejich otisk vidím všude na zámku a je to to nejcennější, co si z této mnoho let trvající práce odnáším. S novým týmem nás ovšem čeká další veliká výzva: vdechnout nádherně zrekonstruovanému objektu život tak, abyste se v něm všichni cítili výjimečně, ať v něm rádi strávíte svůj volný i pracovní čas. Těšíme se na Vás!“

                                                                   Alexandra Kasperová