Rezervace

Format: 14/02/2018
Format: 14/02/2018

Zámecký All Inclusive Resort & Spa by L'OCCITANE

http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/svetielka_v_saune_1.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateauheralec31.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/vana_so_sampanskym_0.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/chateau80_0.jpg

Vítejte v našem ZÁMECKÉM ALL INCLUSIVE RESORTU a v prvních L’OCCITANE Spa v České republice.

Chateau Herálec se svým 5-hvězdičkovým standardem je také ALL INCLUSIVE WELLNESS & SPA REZORTEM. Děláme vše pro to, abychom patřili k nejlepším all inclusive rezortům v České republice i v Evropě. A naše úsilí se neminulo účinkem. Zámecký hotel Chateau Herálec získal licenci na provozování prvního Spa L’OCCITANE v České republice. Opojný zážitek z relaxačních procedur a zkrášlujících rituálů oblíbené francouzské značky přírodní kosmetiky té nejvyšší kvality si hoteloví hosté, ale také klienti zvenčí mohou naplno užít v luxusním prostředí našeho zámeckého Wellness & Spa.

Odpočinku a péči o zdraví je věnované celé jižní křídlo zámku. Pod původními středověkými klenbami s mozaikou se stříbrnými odlesky je umístěn soukromý plavecký bazén s komorním odpočinkovým prostorem. K oddechu zvou lavice s pohodlnými poduškami v okenních výklencích. Objevíte zde iprostornou tradiční finskou saunu, menší bylinnou saunu s možností použití přírodních bylinných esencí i pročišťující parní lázeň.

V intimní atmosféře masážních prostor se Vám budou odborně a s maximální péčí věnovat naši vyškolení fyzioterapeuti a maséři. Z inspirativního výběru L’OCCITANE procedur si zcela jistě vyberete  tu pravou. Autentické ingredience této výjimečné přírodní kosmetiky ve spojení s tradičními technikami masáží přinášejí hlubokou relaxaci. Útočištěm pro Vaši duši a smysly budou i samotné interiéry našich masážních prostor inspirované unikátním prostředím provensálské oblasti Camarque. Krajina, ingredience a rituály Středomoří se stali základem Spa L’OCCITANE procedur. “Ten pocit se nedá popsat, musí se zažít…”

Absolutní relax zažijete v silencáriu - dlouhém podloubí pod zámeckou oranžerií, kde se originálním způsobem propojuje interiér s parkem. Zabaleni v přikrývkách spřádáte své sny a ty se snoubí s výhledem na majestátní stromy a modrou oblohu. Vířivá vana v soukromí zámecké věže Vám poskytne diskrétní odpočinek. Těm, kteří raději relaxují aktivně, patří zámecké fitness s nejmodernějším vybavením a odborným poradenstvím našich fitness trenérů.

Pro ještě dokonalejší regeneraci vašeho těla i ducha jsme zámecké Wellness & Spa vybavili technologií Biosynchron. Jedná se o naprosto unikátní pasivní terapii, která je založena na principech suché termoterapie a pulzní magnetoterapie.  Je používána jak ve vrcholovém sportu, tak pro rekreační sportovce, dále je vhodná pro fyzioterapeutické a rehabilitační účely a má relaxační a antistresové účinky.
Přístroj Biosynchron napomáhá průchodu krve v periferiích oběhové soustavy (ve vlásečnicích), čímž podporuje prokrvování organizmu a jeho detoxikaci. Tím uvolňuje svaly, po úrazech podporuje obnovu a růst svalové hmoty, urychluje hojení svalových a kloubních zranění, potlačuje bolesti zad i celého pohybového aparátu. Odstraňuje také pocit „rozlámaného“ těla, který se obvykle dostavuje druhý den po náročné pohybové aktivitě. Při používání Biosynchronu dochází k celkové biologické regeneraci, energizaci organismu, jeho prokysličení a uvolnění.