Rezervace

Format: 14/02/2018
Format: 14/02/2018

Židovské památky

http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/zidovska_ctvrt.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/dscn1660-640x479.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/guided_tour_in_jewish_quarter.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/jewish_cookies_baking.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/obr1.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/kosher_wine_tasting.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/synagoge.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/jewish_quarter.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/2normal.jpg

Hledáte nevšední zážitek, na který nikdy nezapomenete? Toužíte poznat místa, která nejsou přeplněná lidmi a kde můžete cítit kouzlo dávné historie? Právě pro Vás jsme připravili ve třech možných variantách speciální pobytový balíček „Židovské památky“ plný historických zážitků spojených s židovskými tradicemi a kulturou.

Putování za unikátními památkami Třebíče, které mají své důležité místo v kulturních dějinách českého národa, Vás přivede do jedné z nejzachovalejší židovských čtvrtí v Evropě, která je zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO- poznáte židovskou synagogu, muzeum židovské kultury a navštívíte dům židovského obchodníka Selingmann Bauer. Dozvíte se vše o historii, poznáte více jak 120 obytných domů s tajemnými průchody a křivolatými uličkami, uslyšíte zajímavé příběhy a osudy židovských rodin…. Během návštěvy Vás čeká skvělý 3chodový oběd nebo večeře připravená dle tradičních židovských receptů, poté v místní galerii můžete objevit umění výtvarníků nebo navštívit obchod s ručně vyráběnými suvenýry. Cesta za poznáním Vás také zavede do romantické krčmy, kde je pro Vás připravena nezapomenutelná česká ochutnávka košer vín pod taktovkou zkušeného sommeliéra. Nebo pokud jste spíše milovníci piva, může navštívit místní pivovar URBAN, kde poznáte celý proces výroby piva a budete mít možnost ochutnat širokou škálu piv. Nebo rádi pečete, můžete si upéct s pekařem tradiční židovské koláčky a poté si je vychutnat s šálkem lahodné kávy. Je opravdu na co se těšit!

Poznejte s námi nevšední a opravdu originální atmosféru dob dávno minulých s nejvyšším individuálním přístupem. Zkušený místní průvodce Vás bude po celou dobu návštěvy židovské čtvrti doprovázet a zodpoví všechny Vaše dotazy.

V případě zájmu o nabízenou variantu tohoto nevšedního balíčku, prosím kontaktujte naši recepci minimálně 2 týdny před Vaším pobytem. Přibližná doba návštěvy židovské čtvrti je 4 hodiny.

SPECIÁLNÍ „ŽIDOVSKÝ BALÍČEK“ OBSAHUJE:

UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI + SPECIÁLNÍ 50% CENOVÝ BONUS NA 3. NOC!

WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na přivítanou.

ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů.

NÁVŠTĚVA NEJZAJÍMAVĚJŠÍCH MÍST ŽIDOVSKÉ ČTVRTI se zkušeným průvodcem - synagoga, muzeum židovské kultury a dům židovského obchodníka Salingmann Bauer.

  • 3CHODOVÝ OBĚD nebo VEČEŘE připravená dle tradičních židovských receptur v židovské čtvrti a návštěva místní galerie.
  • VÝBĚR nevšedního ZÁŽITKU V ŽIDOVSKÉ ČTVRTI /např. česká ochutnávka košer vín v romantické krčmě v židovské čtvrti pod taktovkou zkušeného sommeliéra; pečení tradičních židovských koláčků a jejich ochutnávka; exkurze v místním pivovaru URBAN spojená s ochutnávkou piva /

NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L'Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).

VÍŘIVKA ve věžičce 40 minut jen pro Vás.

ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL - naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste si krásy Vysočiny vychutnali opravdu plnými doušky.

SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU - víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VAŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Mísa ovoce na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z letního pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLYod značky L'OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

 

1. CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČE SPOJENÝ S OCHUTNÁVKOU ČESKÝCH KOŠER VÍN NA 2 NOCI + speciální 50% cenový bonus na 3. noc:

Apartmá / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 19 025 Kč  
LUXURY DOUBLE ROOM 21 775 Kč  
GRANDE LUXURY SUITE 26 775 Kč  
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 26 775 Kč 33 975 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 48 275 Kč

 

2. CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK SPOJENÝ S PEČENÍM TRADIČNÍCH ŽIDOVSKÝCH KOLÁČKŮ A JEJICH OCHUTNÁVKOU NA 2 NOCI + speciální 50% cenový bonus na 3. noc:

Apartmá / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 17 825 Kč  
LUXURY DOUBLE ROOM 20 575 Kč  
GRANDE LUXURY SUITE 25 575 Kč  
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 25 575 Kč 32 175 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 47 075 Kč

 

3. CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK SPOJENÝ S EXKURZÍ DO MÍSTNÍHO PIVOVARU A OCHTNÁVKOU NA 2 NOCI + speciální 50% cenový bonus na 3. noc:

Apartmá / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 17 625 Kč  
LUXURY DOUBLE ROOM 20 375 Kč  
GRANDE LUXURY SUITE 25 375 Kč  
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 25 375 Kč 31 875 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 46 875 Kč

 

V případě zrušení potvrzené rezervace zážitku v Třebíči anebo celého pobytu v termínu 4 dny a méně dnů před termínem závazné rezervace, Vám bude účtován následující storno poplatek ve výši 30% z celkové částky vybraných služeb v rámci rezervovaného zážitkového balíčku:
·         „Ochutnávka Košer vín“ – 1.320 Kč
·         „Tradiční pečení cukroví“ – 960 Kč
·         „Exkurze pivovaru“ – 900 Kč
 
V ostatních případech pozdního zrušení rezervace, platí naše všeobecné storno podmínky.