Rezervace

Format: 20/11/2017
Format: 20/11/2017

Zimní lenošení na zámku Chateau Herálec

http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/20121212_081718.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/p1070828_0.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/dsc_0142.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/20121212_104938.jpg
http://www.chateauheralec.com/sites/default/files/images/20121212_103705.jpg

/6. 12. 2016- 23. 3. 2017/

Zima je tady, začíná padat sníh, mráz kreslí nádherné obrazce na zámecká okna a vysočinská příroda se halí do svého křišťálového závoje…..

V tomto čase jsme pro Vás připravili pobytový balíček „Zimní lenošení“ plný odpočinku, relaxu a pohody. Zapomeňte na běžné životní starosti a prožijte v tomto čase nezapomenutelné chvíle na zámku Chateau Herálec. Nechte se od nás během chladných zimních dnů hýčkat v jedinečném zámeckém Wellness & Spa by L´Occitane, kde na Vás čeká kouzelný saunový svět, krásný bazén pod historickými klenbami, vířivka ve starobylé věži a magické silencarium pod arkádami oranžerie s výhledem do zasněženého anglického parku. Nejrůznější wellness procedury a zkrášlovací kúry můžete doplnit o výtečnou gastronomii a výběr těch nejlepších vín z oblasti Bordeaux, což Vám zaručí jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Svůj pobyt na našem zámku v zimním období můžete ozvláštnit i výlety do okolí s luxusní zámeckou limuzínou a osobním řidičem. Vydat se můžete navštívit  například výstavu betlémů či tradiční jarmarky plné řemesel. Nebo si chcete při pobytu v blízkosti hotelu zalyžovat či máte důležitou pracovní schůzku? Zajistíme Vám dopravu na úrovni a vyškolený řidič Vám může být po celou dobu k dispozici. 

BALÍČEK „ZIMNÍ LENOŠENÍ“ OBSAHUJE:

UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI se speciálním bonusem 3. NOCI ZDARMA.

WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou.

ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů.

NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L'Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).

VÍŘIVKA ve věžičce na 1 hodinu jen pro Vás.

Zapůjčení  LEDNÍCH BRUSLÍ (v případě příznivého počasí bruslíme přímo i na zámeckém nádvoří).

Zapůjčení KOMPLETNÍ VÝBAVY PRO BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ  (naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste poznali krásy vysočinské přírody plnými doušky).

MOŽNOST VÝLETU V LUXUSNÍ LIMUZÍNĚ S OSOBNÍM ŘIDIČEM (zaplatíte pouze symbolické kilometrovné ve výši 10 Kč/ km a za hodinu čekání 170 Kč/ hod.; v ceně jsou doplňkové služby: WiFi, 2x zásuvka 220 V, 3x USB, osvěžující nápoj dle výběru a něco ke čtení - denní tisk a časopisy, nutnost zarezervovat dopředu).

SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU - víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Mísa ovoce na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L'OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 2 NOCI (se speciálním bonusem 3. noci zdarma):

Apartmá / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
SINGLE ROOM 9 000 Kč    
STANDARD DOUBLE ROOM 9 500 Kč 11 700 Kč  
LUXURY DOUBLE ROOM 11 700 Kč 13 900 Kč  
GRANDE LUXURY SUITE 13 900 Kč 17 900 Kč  
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 13 900 Kč 17 900 Kč 21 900 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 29 900 Kč 35 100 Kč

 

 

Hotel si vyhrazuje právo nepřijmout rezervaci v termínech uzavřených pro speciální nabídky.